Londra’da ev almak aslında çok kolay ama bir o kadar da zorlu ve karmaşık bir süreç. Piyasada kullanılan birçok terim bizlere oldukça yabancı, evlerin bulunduğu posta kodu fiyatı belirleyen önemli faktörlerden, ev fiyatları metroya yakınlık, bölge ve metrekaresine hatta banyo sayısına bağlı olarak değişiklik göstermekte. Bu kadar bizlere yabancı bir ortamda emlak gibi değerli bir yatırım yaparken konuyla ilgili uzman görüşleri oldukça önem taşıyor elbette.

İşte yine tüm bunları göz önünde tutarak sektörün yıllardır nabzını tutan hem kiralama hem de satın alma bölümlerinde yıllardır aktif görev almış İngiliz iş arkadaşlarımla beraber kurduğumuz ekip ile yıllar içinde bize ulaşan birçok aileyi kendi bütçelerine, beklentilerine uygun evlere yerleştirmekten dolayı çok mutluyuz.

Eğer siz de Londra’da emlak piyasasını takip etmek hatta Londra’da bir daire/ev kiralamak veya satın almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Konuyla ilgili bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, size en doğru seçimi yaparken destek olmak için telefonunuzu bekliyoruz.